HAKKIMIZDA

Denetim Yeminli Mali Müşavirlik uzun yıllardan beri iş hayatı içerisinde mali konularda çalışmaları bulunan Yeminli Mali Müşavir Osman Güngörmüş tarafından kurulmuştur.

Firmamız genel muhasebe uygulamaları, ticaret sicil uygulamaları, sosyal güvenlik uygulamaları, firma hesaplarının bağımsız denetimi, firma yönetim danışmanlığı,genel ve özel amaçlı raporlar, tam tasdik hizmetleri, kdv ve diğer vergi iade işlemleri, emeklilik planlaması ve diğer mali konularda hizmet sunmaktadır.

Firmamız 2013 yılından itibaren Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçisi unvan ve yetkisini almaya hak kazanmıştır. Böylece firmalara ait mali tabloların, firma yönetiminin ve iç işleyişinin bağımsız denetimi daha profesyonelce yapılmaya başlanmış, denetim sonuçlarına göre aksak ve sorunlu görülen alanlar ve çözüm önerileri firma yönetimlerine rapor halinde sunulmaya başlanmıştır.

Firmamızın temel prensibi mevcut yasalar ve mevzuatlar çerçevesinde müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek sürekli kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya yöneliktir.

Firmamız bünyesinde oluşturduğumuz genç, özverili ve çalışkan ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize her zaman iyi ve kaliteli hizmet vermek vazgeçilmez ilkemiz olacaktır. 

 
;
Toplam Ziyaretçi : Counter: